OHYBNÉ STĹPIKY – FLEXIBILNÉ

Obchodné oddelenie spoločnosti SIVEX, s.r.o. Vám s radosťou pomôže pri výbere najvhodnejšieho typu a druhu tovaru pre Vás.

Kontakt

OHYBNÝ STĹPIK – FLEXIBILNÝ typ I. (SIVEX)

Ohybný stĺpik – flexibilný typ I. sa skladá zo základne (čiernej plastovej podstavy), do ktorej sa jednoduchým spôsobom inštaluje vrchná časť (plastový PVC stĺpik s reflexným polepom), Podobným spôsobom sa môže stĺpik aj demontovať a vymeniť. Jedná sa o ohybný stĺpik vyrobený z tvrdeného plastu (PVC), po ktorom je možné prejsť autom resp. do neho nabúrať bez poškodenia motorového vozidla (nie je určený pre frekventované prechádzanie). Po prejdený sa stĺpik vráti spať po pôvodnej zvislej polohy vďaka ohybnému kĺbu v spodnej časti. Ohybné stĺpiky sú polepené reflexnou fóliou II. triedy.

Ohybný stĺpik je vyrobený z tvrdeného plastu (PVC).
- výška stĺpika 450 mm, 750 mm alebo 1000 mm
- polep ohybného stĺpika s reflexnou fóliou II. triedy
- ohybný stĺpik sa skladá z 2 základných časti (podstava a plastový stĺpik)
- hmotnosť stĺpikov 2 kg (450 mm), 2,2 kg (750 mm), 2,5 kg (1000 mm)
- farebné prevedenie oranžový s jedným resp. dvoma reflexnými pásmi

Veľkosť a prevedenie ohybného stĺpika v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.

OHYBNÝ STĹPIK – FLEXIBILNÝ typ II. (SIVEX)

Ohybný stĺpik – flexibilný typ II. je vyrobený z veľmi odolného termoplastického polyuretánu , ktorý zaručuje vysokú flexibilitu a návratnosť do pôvodného tvaru . Stĺpik odolá aj prejdení ťažkým vozidlom . Pre lepšiu viditeľnosť má stĺpik tri reflexné pruhy.

Veľkosť a prevedenie ohybného stĺpika v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.