Plastové zábradlia a mobilné bariéry

Obchodné oddelenie spoločnosti SIVEX, s.r.o. Vám s radosťou pomôže pri výbere najvhodnejšieho typu a druhu tovaru pre Vás.

Kontakt

PLASTOVÉ ZÁBRADLIA (SIVEX)

Plastové zábradlie (SIVEX) je určené na fyzické oddelenie pracovných miest a rozkopávok v mestách a obciach a tiež na rôznych stavbách alebo výkopoch na cestách. Plastové zábradlie je tiež možné využiť pre oddelenie priestorov na športových a kultúrnych podujatiach. Plastové zábradlie (SIVEX) je vyrobené z kvalitného a odolného plastu PE (polyetylén). Plastové zábradlie je dodávane s reflexnou fóliou tr. 1. Na plastové zábradlie (SIVEX) je možnosť upevnenia tzv. blikačov - eko svetiel, takže na zvýšenie bezpečnosti nie je potrebná elektrická prípojka.

Štandardná dĺžka je 2 m a štandard farba je biela alebo oranžová.

Veľkosť a prevedenie plastového zábradlia v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.

OCEĽOVÉ ZÁBRADLIA (SIVEX)

Oceľové zábradlie (SIVEX) je určené na fyzické oddelenie pracovných miest a rozkopávok v mestách a obciach a tiež na rôznych stavbách alebo výkopoch na cestách. Kovové zábradlie je tiež možné využiť pre oddelenie priestorov na športových a kultúrnych podujatiach. Oceľové zábradlie (SIVEX) je vyrobené z kvalitnej a odolnej ocele.

Štandardná dĺžka je 2 m a prevedenie pozinkovaná oceľ.

Veľkosť a prevedenie oceľového zábradlia v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.

PLASTOVÉ VODIACE BARIÉRY (SIVEX)

Plastová vodiaca bariéra (SIVEX) je dopravné zariadenie, ktoré sa používa na dočasné optické a fyzické oddelenie alebo rozdelenie dopravného priestoru na cestnej komunikácii, parkovisku, v areáloch podnikov atď.. Používa sa najmä v oblasti pracovného miesta na oddelenie premávky od stavby a na oddelenie protismerných jazdných pruhov. Segmenty niektorých vodiacich bariér sa môžu použiť aj na trvalé oddelenie dopravy od neprejazdných priestorov alebo parkovacích plôch. Plastové vodiace bariéry (SIVEX) nenahrádzajú zvodidlo. Na zvýšenie stability sa obyčajne plnia vodou alebo pieskom.

- mobilná plastová vodiaca bariéra je vyrobená z polyethylénu
- vyrobené v 2 výškových prevedeniach 50 cm a 80 cm
rozmer 50 cm (D x V x Š) - 110 x 50 x 40 mm, váha 7 kg
rozmer 80 cm (D x V x Š) - 128 x 80 x 40 mm, váha 10 kg
- farebné prevedenie červená a biela farba
- možnosť spájania jednotlivých častí vzájomne do seba
- otvory pre možnosť naplnenia plastovej steny vodou alebo pieskom

Veľkosť a prevedenie mobilnej plastovej bariéry v našej ponuke sa môže odlišovať v závislosti od konkrétneho výrobcu a požadovaného druhu.